فیدار الکتریک تاراز با سالها تجربه و با همت و هم فکری تعدادی از مهندسین و کارشناسان باسابقه و مجرب در رشته های الکترونیک و برق و صنایع وارد بازار کار و برنامه نویسی انواع plc ،مونتاژ انواع تابلو برق ، اتوماسیون سازی انواع خطوط تولید ،تعمیرات تخصصی انواع بردهای الکترونیکی از جمله تعمیر اینورتر درایو ، سافت استارتر و تعمیرات تجهیزات اتوماسیون شده است.
هدف و انگیزه اصلی در راه اندازی این مجموعه تلاش مستمر در راه ساختن و آبادانی میهن عزیزمان و بی نیازی کشورمان در زمینه تعمیرات و خدمات رسانی به صنعت بود است .
در همین راستا تکنسینهای فعال در فیدار الکتریک تاراز با بهره گیری از نیروهای تحصیل کرده و مستعد در عرصه برنامه نویسی plc ،اتوماسیون سازی خطوط تولید ، تعمیر اینورتر درایو های AC – DC – SERVO ، سافت استارتر،تجهیزات اتماسیون صنعتی،PLC،HMI،ایسیو و یونیت کنترولرها،تجهیزات مدرن صنعتی،برد لوازم پزشکی،لوازم خانگی در کشورعزیزمان نمودند.
همچنین فیدار الکتریک تاراز در زمینه مشاوره و راه اندازی تجهیزات صنعتی فعالیت مستمری داشته و دارد.
سعی و تلاش مدیریت فیدار الکتریک تاراز افزایش بهره وری همراه با توسعه امکــــــانات سخـــت افزاری و نرم افزاری در شرکت و نیز انجام اصولی و کارشناسی کلیه پروژه ها با استفاده از امکانات و دانش نیروهای متخصص بوده است .
همچنین مجموعه ما اماده عقد قرارداد با شرکتها – سازمانها و کارخانجات جهت امور گارانتی تامین و نگهداری محصولات تولیدی و وارداتی و میباشد.

آدرس : تهران – جاده آبعلی – شهرک صنعتی خرمدشت – خیابان سیاهسنگ – بین خیابان 5 و 6 خرمدشت – پلاک 54

تلفن : 02176211596  – 09356416686 – 09126972088